518-082-651 DARFLOOR PODŁOGI: ul. Sulnowo 53a/7, 86-100 Świecie
DARFLOOR OKNA I DRZWI: ul. Witosa 12b, 86-100 Świecie

nasze Usługi

Cyklinowanie podłogi

Wszelkie prace cyklinowania, szpachlowania oraz trzykrotnego lakierowania, wykonujemy kompleksowo. Pracujemy sprawdzonymi i niezawodnymi maszynami. Możecie mieć Państwo gwarancję prawidłowego wykonania zleconej nam usługi.

Układanie podłogi

W ramach naszych usług oferujemy układanie parkietów, mozaik oraz desek drewnianych. Zajmujemy się również układaniem podłóg z drewna egzotycznego. Podłogi montujemy w prywatnych domach, obiektach użyteczności publicznej (szkoły, sale taneczne, galerie itp.) oraz firmach.

Lakierowanie podłogi

W swojej pracy wykorzystujemy tylko dobre i sprawdzone preparaty, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Lata praktyki udowodniły, że to właśnie od jakości zastosowanych produktów zależeć będzie wygląd podłogi oraz jej trwałość.

Montaż podłóg i listew

Oferujemy profesjonalny montaż i wykończenie wszelkiego rodzaju systemów podłogowych, w tym montaż listew przypodłogowych. Nasza firma gwarantuje szybki montaż i najwyższą jakość.

Montaż tarasów drewnianych

Taras to nie tylko miejsce wypoczynku i relaksu, ale także szczególny element wykończenia domu, który wpływa na wizerunek i podkreśla standard posesji. Warto zadbać o to, by był on wykonany z wysokiego jakościowo materiału, odpornego na wilgoć i ścieranie.

Cennik Usług

Nazwa usługi Cena m2
montaż podłogi gotowej - lakierowanej lub olejowanej 35 zł
montaż podłogi - szlifowanie i lakierowanie 65 zł
szlifowanie podłogi z lakieru + lakierowanie 35 zł
szlifowanie podłogi z lakieru + olejowanie 40 zł
samo szlifowanie od 20 zł
szlifowanie podłogi malowanej farbą od 60 zł
montaż listew zależy od wysokości
lakierowanie 5 zł
olejowanie 10 zł
układanie desek i legarów 45 zł
montaż płyty OSB bez poziomowania 15 zł