518-082-651 DARFLOOR PODŁOGI: ul. Sulnowo 53a/7, 86-100 Świecie
DARFLOOR OKNA I DRZWI: ul. Witosa 12b, 86-100 Świecie

Okna

Okna to jeden z najważniejszych elementów naszego domu. Odpowiednio dobrane podkreślą jego charakter i staną się wizytówką budynku. Stolarka powinna jednocześnie zapewniać nam komfort i bezpieczeństwo. Nasze okna łączą niepowtarzalne wzornictwo, zaawansowane technologie w zakresie energooszczędności oraz innowacyjne rozwiązania funkcjonalne.

Podłogi

Oferujemy szeroki asortyment podłóg drewnianych z drewna europejskiego i egzotycznego, w tym panele podłogowe, deski podłogowe wielowarstwowe, a także gotowe parkiety. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza o drewnie oraz pasja stanowią gwarancję najwyższej jakości naszych usług. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiednich rozwiązań, uwzględniając intensywność ruchu, warunki lokalowe i szereg innych aspektów. Zależy nam na zagwarantowaniu rozwiązania, które będzie cieszyło oko użytkowników przez długie lata.

Sprawdź naszą ofertę podłóg winylowych!

Sprawdź!

Parapety

Dobrej jakości, właściwie zamontowany parapet to gwarancja bezproblemowego użytkowania i skutecznej ochrony przed zaciekami na ścianie. Parapet zewnętrzny musi być przede wszystkim odporny na działanie czynników atmosferycznych i wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Wykonane ze stali lub aluminium są :

 • stabilne w formie,
 • niepalne,
 • odporne na zmienne warunki atmosferyczne i różnego rodzaju zanieczyszczenia
 • Parapety wewnętrzne nie są narażone warunki atmosferyczne, zatem tutaj wybór parapetu powinien być dużo prostszy. Większe znaczenie przy wyborze parapetu wewnętrznego mają zwykle walory estetyczne. Parapety wewnętrzne wspomagają mieszanie się ciepłego powietrza znad grzejnika z zimnym spływającym od okna. Dodatkowo zatrzymują kurz unoszący się znad grzejnika, co jest ich niewątpliwą zaletą

  Drzwi

  Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne oprócz podziału przestrzeni domu lub mieszkania nadają również wnętrzu styl. Szeroki wachlarz modeli drzwi w naszej ofercie pozwala na stworzenie spójnej aranżacji wnętrza. W sprzedaży mamy zarówno drzwi klasyczne idealne do tradycyjnych wnętrz, jak też nowoczesne drzwi doskonałe do pomieszczeń minimalistycznych. Nasza oferta skierowana jest do osób, dla których ważne są nie tylko walory estetyczne, ale także wysoka jakość i solidne wykonanie.

  Drzwi zewnętrzne muszą tworzyć jednolitą harmonię z obiektem. Powinny pasować do stylu budowlanego, do kolorystyki, do potrzeb użytkowników. Zarówno kolorystycznie, jak i rozmiarowo oraz technologicznie. Prócz walorów estetycznych i aspektów bezpieczeństwa, drzwi zewnętrzne muszą cechować się dużym współczynnikiem izolacji termicznej.

  Bramy

  Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji.

  Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

  Bramy rolowane to rozwiązanie konstrukcyjne pozwalające na montaż bramy w garażach, w których uzyskać chcemy maksymalną wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem, w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych.

  Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

  Rolety

  Rolety wraz z żaluzjami poziomymi oraz pionowymi są zdecydowanie jednym z bardziej popularnych produktów do domów, biur, które odznaczają się bogatą gamą rozwiązań tak mechanicznych czy konstrukcyjnych jak i estetycznych (wzór, kształt, kolor).

  Verticale zwane również żaluzjami pionowymi to po żaluzjach poziomych drugi co do popularności produkt na rynku osłon okiennych. Obrót i zsuwanie lameli daje ten sam komfort obsługi co żaluzja pozioma. Verticale pozwalają na zasłanianie dużych powierzchni, a różnorodny stopień przepuszczalności użytych materiałów daje jeszcze większą możliwość kontroli światła dziennego.

  Dobrej jakości żaluzje to doskonałe rozwiązanie, które pozwala nam skutecznie chronić się przed nadmiarem światła słonecznego oraz zapewnić sobie prywatność we własnym domu. To właśnie dlatego są doskonałym rozwiązaniem. Dokonując wyboru rozwiązań do swojego mieszkania lub domu warto postawić na nowoczesne, funkcjonalne i jednocześnie estetyczne żaluzje.

  Żaluzje plisowane to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą one posiadać prawie dowolny kształt: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu: oraz mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej.